klapki kolorowe
Obuwie letnie i wiosenne

Klapki damskie – nie tylko na plażę

Wiele osób wciąż kojarzy klapki damskie z butami przeznaczonymi na plażę, do domu czy na basen. Okazuje się jednak, że taki typ obuwia doskonale sprawdza się na co dzień, a klapki damskie eleganckie dopełnią stroju przeznaczonego na letnie uroczystości i imprezy. Futerko, kokardka, a może skóra lub koturn? Wybór letnich klapek damskich jest naprawdę szeroki i każda z nas znajdzie coś wprost dla siebie!

Dwa lata temu prawdziwym hitem okazały się różowe, białe i czarne klapki z futerkiem wypuszczonym przez sportowe branże obuwnicze. Skala sukcesu przerosła chyba samych projektantów, bowiem w kilka tygodni praktycznie każda z nas chciała posiadać chociaż jedną parę takich butów. Rok później światowe domy mody podchwyciły ten pomysł i z powodzeniem wprowadziły go do swoich kolekcji. Nie inaczej jest w tym roku – klapki z futerkiem dodają kobiecego uroku, dziewczęcego wdzięku, a jednocześnie poczujemy się w nich wygodnie i luksusowo.

Od wielu lat klapki z kokardą cieszą się niesłabnącym powodzeniem – jest to absolutny klasyk jeśli chodzi o ten typ obuwia. Czarne i beżowe odcienie doskonale sprawdzają się na przyjęciach czy uroczystościach rodzinnych, kiedy w letnią aurę chcemy wyglądać elegancko i jednocześnie czuć się komfortowo i świeżo. Równie często sięgamy po klapki ze skórzanymi akcentami – te z kolei stanowią jeden z podstawowych elementów boho i kreacji w stylu indiańskim. Hippisowski luz, wygoda noszenia i modny wygląd poprawi nam nastrój na cały dzień.

Ciekawą propozycją jest połączenie klapek z koturnem lub obcasem. Tym odważniej to brzmi, jeśli usłyszymy, że trend ten – podobnie jak z futerkowymi klapkami – wprowadzają sportowe marki obuwnicze. Klapki te prezentują się nowocześnie i funkcjonalnie, dostarczając komfortu z każdym krokiem. Ten typ obuwia jest dobrym pomysłem dla każdej kobiety, która ceni sobie wygodę i komfort sportowych ubrań i jednocześnie nie chce rezygnować z noszenia klapek. Czy klapki na koturnie staną się w tym roku hitem na miarę klapek z futerkiem?