czerwona torebka
Modne trendy

Torba shopper – co warto o nich wiedzieć?

Shopperki to ten typ torebki, który nigdy nie wychodzi z mody. Poza dobrym, oryginalnym i nieszablonowym wyglądem, większość z nich cechuje się niesamowicie dużą pojemnością oraz unikatowym wzornictwem. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim swojej funkcjonalności. Co jeszcze powinno się o nich wiedzieć? Zdecydowanie każdy się dowie, jeśli przeczyta ten artykuł!

Torba shopperka – specyfikacja

Ten rodzaj torebki najczęściej wykonany jest ze skóry lub materiału skóropodobnego. Najczęściej jej podszewka wykonana jest z poliestru. Standardowo zapinane są na zamek błyskawiczny. Ich deseń może być zarówno gładki, jak i może imitować na przykład skórę węża. Zdarza się również, że niektóre shopperki  są pikowane. Kolorystyka tej galanterii jest różnorodna, co sprawia, że każda kobieta ma szansę znalezienia idealnego produktu dla siebie. Bardzo często mają one rozmiar 30/41x27x13 centymetrów, aczkolwiek wśród oferty niektórych producentów, konsumentki mogą znaleźć torby shopperki trochę dłuższe i szersze, dzięki czemu są jeszcze bardziej pojemne.  Dzięki niebywale dużemu rozmiarowi świetnie pomieszczą wiele artykułów, w tym nawet małe zakupy zrobione po pracy.

Shopperka – dla kogo?

Torebka shopperka idealnie sprawdzi się dla Pań, które potrzebują dużej, komfortowej torebki, która pomieści w sobie wszystko to, co jest potrzebne jej właścicielce w danym dniu. Idealna dla uczennic i studentek, które muszą mieć przy sobie zeszyty, notesy, książki, podręczniki, piórnik itd. Perfekcyjna dla zabieganych kobiet sukcesu, które muszą mieć pod ręką różnego rodzaju dokumenty, czy kalendarz. Świetna dla aktywnych dziewczyn, które po pracy idą na siłownię lub basen. Definitywnie jest to must have każdej damskiej garderoby, która uprości codzienne aktywności niejednej damie.